Вінницька область, Калинівський район

Новий сучасний павільйон на зупинці "Залізничний вокзал"

Дата: 23.12.2019 22:46

Декілька днів назад в нашому місті було встановлено новий сучасний павільйон на зупинці громадського транспорту. Так, металева конструкція зі скляними стінками з’явилась по вул. Грушевського на зупинці «Залізничний вокзал». До речі, це вже друга скляна автобусна зупинка, першу було встановлено біля загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м.Калинівка. Основними вимогами до зупинкового павільйону є доступність, безпечність, комфорт та захист пасажирів від погодних негараздів, а також відповідність його розмірів кількості пасажирів, які ним користуються, що й було враховано при облаштуванні нової зупинки, кошти на яку виділено з місцевого бюджету.