Фінансування в 2020 році Програми фінансового забезпечення початкової музичної освіти дітей

Дата: 19.12.2019 16:08

На засіданні 56 сесії Калинівської міської ради 7 скликання, яке відбулось 17 грудня, було розглянуто питання щодо міжбюджетних трансфертів Калинівській районній раді, зокрема виділення коштів в сумі 4 247 040 грн. на заробітну плату викладачам КУ «Калинівська дитяча музична школа». Калинівська міська рада неодноразово надавала субвенції з бюджету Калинівської міської ОТГ для забезпечення тими чи іншими видами послуг її мешканців. Проте, спрямовувати субвенцію на виплату заробітної плати працівникам комунальних установ Калинівської районної ради не дозволяє чинне законодавство. Тому 13.12.2019 року на засіданні постійних комісій Калинівської міської ради, на якому були присутні керівник, викладачі та батьки учнів Калинівської дитячої музичної школи, було прийняте рішення щодо спільного розроблення проєкту Програми фінансового забезпечення початкової музичної освіти дітей, які є мешканцями Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, яке і підтримали депутати більшістю голосів на сесії. В січні 2020 року проєкт Програми розглянуть комісії міської ради, після погодження якими, вона буде подана на чергову сесію Калинівської міської ради для затвердження та подальшого  фінансування в 2020 році.