Вітання працівників Калинівського районного суду

Дата: 13.12.2019 18:52

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуНапередодні Дня працівників суду в приміщенні Калинівського районного суду Вінницької області відбулось урочисте зібрання. Привітати служителів Феміди з професійним святом завітали представники місцевої влади та помічник народного депутата України Петра Юрчишина. У своєму вітальному слові заступник міського голови Микола Щур підкреслив, що почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від суддів та працівників судових органів високого рівня відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості, а найголовніше – поваги і любові до людей. «Упевнений, що суддівський корпус Калинівського районного суду завжди буде гарантом забезпечення засад справедливості та законності. Нехай винагородою за вашу працю стане вдячність людей, яким ви повернули віру в справедливість. Міцного здоров’я вам та вашим родинам, миру, родинного затишку, оптимізму, професійних успіхів, шани громадян та підтримки держави» - сказав Микола Щур.

Почесними грамотами Калинівської міської ради та грошовими винагородами було відзначено кращих працівників Калинівського районного суду.