Відзначення учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 13.12.2019 16:14

Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначатиметься 14 грудня, в Калинівській міській раді зібрались учасники ліквідації – мешканці нашої громади.

Звертаючись до всіх присутніх, заступник міського голови Микола Щур зазначив:

«Чорнобильська катастрофа – це трагедія, яка повинна стати висновком для людства. Минуло стільки років, але ми завжди пам’ятатимемо мужніх, рішучих героїв-чорнобильців, які без вагань та роздумів почали боротьбу з некерованим смертоносним лихом. Адже кожна секунда перебування на місці катастрофи коштувала їм життя, проте вони працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки тієї страшної трагедії. На превеликий жаль, більшості з них вже немає з нами. Вічна пам’ять та низький уклін загиблим ліквідаторам.

Від імені міського голови та Калинівської міської об’єднаної територіальної громади прийміть слова вдячності за ваш героїчний подвиг, за виконаний громадянський обов’язок, за врятовані вашими зусиллями життя мільйонів людей. Міцного здоров’я вам та вашим рідним, мирного неба, благополуччя, міцності духу та багато років життя».

За проявлені мужність та героїзм у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС учасників ліквідації було відзначено грамотами Калинівської міської ради та грошовими винагородами.