Гуманітарна допомога військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення ООС

Дата: 13.12.2019 15:05

Фото без описуФото без описуФото без описуКалинівська міська об’єднана територіальна громада активно долучилась до збору гуманітарної допомоги для відправки в зону проведення ООС з метою підтримки військовослужбовців військових частин Вінниччини, які беруть безпосередню участь в операції об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та в зв’язку з наближенням новорічних і різдвяних свят. Дякуючи небайдужим підприємцям та керівникам підприємств громади, зібрано та відправлено чималий гуманітарний вантаж. Зокрема, ТОВ «ЕКО-СФЕРА» було надано мінеральну воду та соки, ТОВ «АГРО-ХІМ-ПЕРСПЕКТИВА» - яблука, ТОВ «Солодка хата» - солодощі. Різноманітні види печива та цукерок для наших захисників надали: Габрід В.В., Осадчук Т.А., Гонтар О.Г., Геворкян А.Б., Павлюк В.С., Юхновський Ю.В., Галан Т.С., Дяченко С.В., Галацан В.В., Пустяков М.В. і СП «Заготконтора» Калинівської РССТ. А учні загальноосвітніх шкіл громади передали військовослужбовцям власноруч виготовлені вітальні листівки та малюнки.

Щиро дякуємо всім мешканцям громади, хто долучився до збору гуманітарної допомоги, адже це буде гарним подарунком перед Новим роком і Різдвом Христовим нашим військовим, які захищають Україну на Сході.