Подарунки від Святого Миколая для знедолених дітей

Дата: 13.12.2019 12:06

Фото без описуФото без описуФото без описуДень Святого Миколая – це свято милосердя, тепла, радості, добра та любові. Це день, коли діти найбільше очікують дива, здійснення найзаповітніших мрій, про які вони пишуть у своїх листах до чародійника Миколая. Хтось чекає знайти під подушкою нову ляльку LOL, конструктора LEGO, трансформера, новомодного гаджета, а для когось розгорнути зранку яскравий пакунок так і залишається нереалізованою мрією.

Традиційно до Дня Святого Миколая маленькі мешканці нашої громади, які найбільше потребують уваги, любові та підтримки, а саме, діти, позбавлені батьківської опіки та піклування, і діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, отримали подарунки від Калинівської міської ради. Для 20 сімей, в яких виховуються 52 дитини вказаних категорій, було придбано солодощі та продуктові набори на загальну суму 14 750 грн.