Зустріч з учнівським самоврядуванням Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії

Дата: 04.12.2019 14:07

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДо Калинівської міської ради завітали члени ради учнівського самоврядування Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії під керівництвом педагога-організатора Людмили Гунько, щоб привітати колектив з Днем місцевого самоврядування, який відзначатиметься 7 грудня. В ході зустрічі відбувся жвавий обмін думками молодих жителів нашої громади Найперше, що потребує молодь, це створення молодіжного центру, як комунікаційного майданчика, де школярі та студенти міста могла б збиратись, обговорювати важливі питання, проводити заходи, знаходити однодумців, продукувати та втілювати свої ідеї.

Хвилює учнів також стан екології в регіоні, зокрема сучасні альтернативні види опалення, встановлення сонячних батарей. Також обговорювались питання щодо облаштування додаткових пішохідних переходів на центральних автошляхах, велосипедних доріжок та відповідної дорожньої розмітки на відремонтованих дорогах нашого міста. Ще прозвучало питання щодо співфінансування кабінету допомоги підліткам та молоді «Клініка дружна до молоді» в Калинівській центральній районній лікарні. На всі питання в ході дискусії заступник міського голови Олександр Щьов дав вичерпні відповіді та запропонував представникам учнівського самоврядування вносити свої пропозиції щодо вирішення тих чи інших проблем, наголошуючи, що молодь в громаді не повинна займати позицію очікування змін. Тільки активність, цілеспрямованість, співпраця з органами місцевого самоврядування, участь молодих людей у прийнятті рішень, проектів можуть дати бажаний результат. Адже майбутнє нашої громади – за молоддю, як активним учасником децентралізації, а не пасивним спостерігачем.