Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць с. Дружелюбівка

Дата: 04.12.2019 10:56

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВ усіх населених пунктах Калинівської міської об'єднаної територіальної громади тривають заходи з розвитку інфраструктури, зокрема ремонту доріг. Так, в цьому році здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Вишнева (від вул. Центральна до буд. №23) протяжністю 757 м, вул. Абрикосова (протяжність 343 м), вул. Шевченка (від вул. Вишнева до буд. №5) протяжністю 148 м, вул. Садова (протяжність 240 м) в с. Дружелюбівка. Ці вулиці знаходяться в центральній частині села, і на них розташовано багато житлових будинків, що має важливе значення для життєдіяльності їх мешканців. Дорожнє покриття вулиць знаходилось в незадовільному стані, тому потребувало капітального ремонту. В ході ремонтних робіт на всіх вулицях проведено відновлення дорожнього покриття щебеневою сумішшю та відсівом.

Заходи щодо покращення стану доріг у нашій громаді триватимуть і надалі.