Вінницька область, Хмільницький район

Навчально-тренувальний збір збірної України з волейболу U-19 до другого раунду чемпіонату Європи

Дата: 04.12.2019 08:14

З 1 по 10 грудня на базі Калинівської ДЮСШ "Авангард" триватиме навчально-тренувальний збір збірної України з волейболу U-19 до другого раунду чемпіонату Європи, який відбудеться в квітні 2020 року в Словаччині. Під керівництвом старшого тренера збірної - Юлії Якушевої та тренера Лариси Дуніної тренуються волейболістки з різних міст України та наша землячка, вихованка відділення волейболу Калинівської ДЮСШ «Авангард» - Валерія Якушева. Вже не вперше в нашій спортивній школі юні спортсмени готуються до міжнародних змагань, адже її матеріально-спортивна база відповідає всім вимогам для проведення як навчально-тренувальних занять, так і спортивних змагань різного рівня.