Переможці Чемпіонату області з баскетболу

Дата: 02.12.2019 12:44

Фото без описуФото без описуФото без описуБаскетбольна команда юнаків 2007 року народження Калинівської ДЮСШ «Авангард» стала переможцем Чемпіонату області з баскетболу. В турнірі прийняло участь 8 команд, розподілених на дві групи. Ігри відбувалися в Вінниці та Калинівці. На першому етапі наші спортсмени здолали молодших одноклубників, гостей з Бару та Оратова. А в стиковій грі перемогли однолітків із Тиврівської ДЮСШ з рахунком 43-25. Команда нагороджена перехідним кубком, який цілий рік до наступного чемпіонату зберігатиметься в спортивній школі. Кращим гравцем визнано Семенюка Іллю.