Капітальні ремонти дорожнього покриття вулиць с.Дружелюбівка

Дата: 26.11.2019 14:15

Рівні дороги, гарне освітлення вулиць, облаштування місцевого простору – це найпопулярніші та першочергові проблеми, які вирішують у громадах. В Калинівській міській об'єднаній територіальній громаді також поступово оновлюється вулично-дорожня мережа: робляться нові, відновлюються старі дороги, які не знали ремонту не одне десятиліття. Здійснюються  капітальні та поточні ремонти дорожнього покриття вулиць не лише м. Калинівка, а й с. Дружелюбівка, яке входять до складу ОТГ. В цьому році завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. 1 Травня (від вул. Центральна до буд. 35) протяжністю 983 м, який було розпочато в минулому році. Також здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Зарічна (протяжність 387 м). В минулому ж році мешканці вул. Слобода (від буд. 44 до буд. 76) отримали нове асфальтне покриття після проведення капітального ремонту.