Нові шафи для військовослужбовців військової частини 3028 Національної Гвардії України

Дата: 22.11.2019 16:23

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуУ 2019 році військовій частині 3028 Національної Гвардії України, яка дислокується в м.Калинівка, у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання заходів Комплексної оборонно-правоохоронної програми Калинівської міської об’єднаної територіальної громади  на 2016-2020 роки було виділено кошти в сумі 600 тис. грн., з них: 200 тис. грн. - на облаштування спортивного майданчика та 400 тис. грн. -  на придбання індивідуальних шаф для військовослужбовців за контрактом.

Після проведення процедури закупівель через «Prozorro» було зекономлено 110 тис. грн., які були використані на утеплення фасаду приміщення штабу, а на 290 тис. грн. було придбано індивідуальні металеві шафи для 160 військовослужбовців за контрактом, в яких вони можуть зберігати особисте речове майно та екіпірування.

Міський голова Анатолій Шамалюк запевнив у підтримці військовослужбовців, адже хто не хоче годувати свою армію, годуватиме чужу.