Вінницька область, Калинівський район

Завершено капітальний ремонт прибудинкової території на вулиці Маяковського, 4,6 в м. Калинівка.

Дата: 20.11.2019 16:22

Приємно, коли двори, які не знали ремонтів не одне десятиліття, поступово отримують нове життя. Днями завершено капітальний ремонт прибудинкової території на вулиці Маяковського, 4,6 в м. Калинівка. Нове асфальтне покриття розширеної проїжджої частини та вхідних груп до під'їздів, облаштування тротуарів та майданчиків для паркування транспортних засобів, встановлення бордюрів для розмежування асфальту і зелених зон – все це робить оновлений двір двох багатоповерхових будинків комфортним та сучасним. Сподіваємось, мешканці будинків, впорядкувавши клумби, зроблять свій двір ще й естетично привабливим.