Вінницька область, Хмільницький район

Вітання працівників радіо, телебачення і зв’язку

Дата: 18.11.2019 10:12

16 листопада своє професійне свято відзначали люди, які забезпечують потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку – працівники радіо, телебачення і зв’язку. Напередодні свята приймав вітання і колектив районного центру телекомунікацій №241 м.Калинівка Вінницької філії ПАТ «Укртелеком». Протягом останніх років центр зазнав значних скорочень персоналу, та нараховує лише 18 працівників. Але завдяки професійній та оперативній роботі цих спеціалістів в оселях мешканців не лише  громади, а й району, відкрите інформаційне вікно у світ, забезпечено телефонний зв’язок та швидкісний інтернет. Від імені міського голови та депутатського корпусу заступник міського голови Микола Щур висловив подяку зв’язківцям за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та побажав всім міцного здоров’я, мирного неба, професійних успіхів та наснаги в роботі. Найкращих працівників було відзначено Почесними грамотами Калинівської міської ради та грошовими винагородами.