Вінницька область, Калинівський район

Турнір з шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади

Дата: 15.11.2019 15:39

В рамках проведення  у  2019-2020  навчальному році  Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Дружелюбівка відбувся турнір з шахів. Свої команди представили Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка, загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 м. Калинівка та загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Дружелюбівка.

У запеклій боротьбі перемогу отримали шахісти Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії, друге місце посіли учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Дружелюбівка, третє - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка та четверте - загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 м. Калинівка. Кращими гравцями стали: серед дівчат - Безе Анна, серед юнаків - Чайковський Ілля.