Вінницька область, Калинівський район

Нові тротуари в плитці: і гарно, і практично

Дата: 13.11.2019 12:02

Відновлення пішохідних доріжок та тротуарів є важливим кроком у поліпшенні благоустрою нашого міста. Тротуар по вул. Возз'єднання (від вул. Незалежності до буд.№12) давно потребував капітального ремонту, адже ним щодня проходить багато мешканців великого мікрорайону. Частина тротуару була зроблена раніше, а днями завершено капітальний ремонт всього тротуару. В ході робіт було встановлено бордюри та укладено сучасну тротуарну плитку. Переваги такого виду покриття в тому, що після дощу на поверхні не збираються вода та бруд, та є можливість неодноразового використання плитки (вільно знімається при необхідності і відмінно знову укладається назад). Кажуть, що бруківка є візитівкою Львова та багатьох європейських міст, то наше місто теж стає схожим на європейське.