Облаштування території міського стадіону

Дата: 12.11.2019 10:13

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЩоб якомога більше мешканців громади займалися спортом, а юні спортсмени мали змогу розвивати свої здібності та своїми досягненнями прославляти нашу громаду і Україну, одним із пріоритетних завдань є розбудова спортивної інфраструктури. Справжнім осередком здорового способу життя для калинівчан та гостей міста є міський стадіон, який постійно осучаснюється. Лише в цьому році на його території облаштовано найбільший у громаді майданчик зі штучним покриттям, який став базою для тренувань команд, проведення змагань та турнірів. А сучасне гімнастичне містечко стало улюбленим місцем, як для дітей та молоді, що відвідують секції ДЮСШ «Авангард», так і для мешканців, які живуть поруч, щоб в кінці робочого дня можна було прийти і позайматись спортом. Роботи щодо облаштування території міського стадіону тривають. Днями було встановлено лавки для глядачів, вболівальників та просто відпочиваючих.