Перереєстрація квартирного обліку

Дата: 08.11.2019 15:47

Фото без описуВідповідно  до «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та надання їм жилих приміщень» кожного року громадяни, які знаходяться на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов, повинні пройти перереєстрацію квартирного обліку.

Особи, які перебувають на квартирному обліку виконавчого комітету Калинівської міської ради, мають до 31 грудня  2019 року подати необхідні документи, а саме :

• довідка з місця проживання про склад сім`ї та реєстрацію всіх членів сім`ї, які перебувають на квартирному обліку;
  • копії паспортів черговика та дорослих членів сім`ї;
  • копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера заявника , всіх членів сім`ї, в т.ч. неповнолітніх дітей;
  • копії свідоцтва про народження неповнолітніх дітей;
  • копії свідоцтв про шлюб/розлучення, та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім`ї;
  • довідка з місця роботи/навчання заявника та всіх членів сім`ї;
  • документ про пільгу (при наявності);
  • інформаційна довідка з відділу ЦНАП про наявність/відсутність у черговика та членів його сім`ї нерухомого майна та приватизованої площі.

Документи подаються за адресою: Калинівська міська рада, вул. В. Нестерчука, 47, загальний відділ, тел. 2-13-07.