Урок мужності в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Дружелюбівка

Дата: 08.11.2019 15:41

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису7 листопада у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Дружелюбівка відбувся патріотичний захід "Урок мужності". Школу відвідали учасники бойових дій, волонтери та керівники гуртків районного будинку дитячої творчості. Учні 7 класу тепло зустріли колишніх учнів школи, які є учасниками ООС. Були квіти, коровай, вірші, дитячі малюнки та янголи-обереги. А відеоролик про героїв-земляків, створений учнем 10 класу Назаром Панькевичем, ще раз нагадав про героїв серед нас. Перед присутніми виступили голова ГО «Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області» в Калинівській міській об'єднаній територіальній громаді» Анатолій Таранюк, який подякував вчителям та учням школи за постійну підтримку бійців, які перебувають в зоні ООС, та розповів про життя військових на передовій. А його заступник та військовий волонтер - Володимир Морозов поділився своїм особистим досвідом волонтерства, зокрема у наданні допомоги українським військовим, які з 2014 року стримують російську збройну агресію. Адже Володимир Васильович неодноразово відвідував наших бійців в зоні ООС та доставляв із побратимами продукти та гостинці, зібрані мешканцями нашої громади. Керівник гуртків районного будинку дитячої творчості Валентина Попутаровська повідомила, що вже п'ятий рік в усіх школах в рамках проекту «Наші герої» до Новорічно-різдвяних та Великодніх свят проходить акція «Привітай солдата», під час якої школярі виготовляють вітальні листівки, малюнки, обереги для військових, які боронять нашу землю. Тому учні школи вже підготували малюнки та обереги, а також зібрали велику посилку (картоплю, цибулю, яблука, солодощі, теплі шкарпетки), яка буде передана волонтерам для доставки нашим героям в зону ООС.