Урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 07.11.2019 16:51

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні в Калинівському районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який з 2014 року ми святкуємо 9 листопада. В святковій залі для привітань зібралась велика культурно-мистецька родина Калинівщини, що надзвичайно багата талантами та ентузіастами, які в нелегкий для країни час служать українській культурі, музиці, пісні, слову, народному мистецтву, розвивають і відтворюють безцінні духовні скарби нашого народу. З вітальним словом до працівників культури звернувся заступник міського голови Олександр Щьов, який від імені міського голови та депутатського корпусу щиро подякував за титанічну працю, спрямовану на відродження і популяризацію української культури, формування патріотизму у підростаючого покоління нашої громади, та побажав всім присутнім міцного здоров’я, добра, благополуччя, невичерпної наснаги та натхнення. Найкращих діячів галузі культури було відзначено Почесними грамотами Калинівської міської ради та грошовими винагородами. Серед нагороджених – директор Дружелюбівського сільського будинку культури Віра Майструк. Хотілось би зазначити, що в будинку культури нашої громади працює 5 гуртків художньої самодіяльності (драматичний, танцювальний, вокальний дорослий та вокальний дитячий, художнього читання), а також любительське об'єднання «Кухонька», яке очолює Віра Василівна. Учасники художньої самодіяльності беруть активну участь в культурно-мистецьках заходах громади та району. Також Почесною грамотою управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації відзначено Галину Глуханюк – бібліотекаря Дружелюбівської сільської бібліотеки.

Щиро вітали працівників культури з професійним святом керівництво району, помічник народного депутата України Петра Юрчишина, представники Іванівської об'єднаної територіальної громади, керівники районних закладів культури. А колеги по цеху дарували пісні у своєму виконанні, вірші та позитивні емоції.