Вінницька область, Калинівський район

Капітальний ремонт Дружелюбівського сільського будинку культури

Дата: 06.11.2019 14:27

Загальновідомо, якщо в селі немає осередку культури, то воно не живе, а існує. В цьому плані мешканцям с.Дружелюбівка пощастило – маємо великий будинок культури з просторою глядацькою залою та багатьма внутрішніми приміщеннями. Проте будівля потребувала капітального ремонту, як зовні, так і всередині. Поступово сільський будинок культури змінювався та набував нового вигляду. Було замінено покрівлю, вікна та двері, частково здійснено ремонт внутрішніх приміщень, але попереду ще багато планів, тому ремонтні роботи тривають. На даний час завершено капітальний ремонт гримерної та костюмерної кімнат. Встановлено економну систему теплої підлоги, пошпакльовано і пофарбовано стіни та стелю, замінено підлогу. На черзі – глядацька зала та інші внутрішні приміщення.