Дитячий ігровий майданчик в с.Дружелюбівка

Дата: 04.11.2019 11:04

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНайцінніше та найважливіше у нашому житті – це діти та їхнє здоров’я. На жаль, статистика свідчить, що все частіше вільний час діти проводять біля комп’ютерів та телевізорів, комп’ютерні ігри приваблюють їх більше, ніж прогулянки, рухливі та спортивно-масові ігри на свіжому повітрі. Основною причиною «дефіциту рухливості» та пасивного відпочинку дітей є відсутність в громадах спеціально обладнаних дитячих ігрових та спортивних майданчиків. Крок за кроком ми намагаємось змінити цю тенденцію та сприяти в організації активного відпочинку підростаючого покоління нашої громади. Так, на прилеглій території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Дружелюбівка розпочато облаштування дитячого ігрового майданчика. За спонсорські кошти ТОВ «Епіцентр-Агро» та ФОП В. Нікітюк було придбано 5 сучасних ігрових елементів дитячого майданчика, в минулому році за кошти ТОВ «Епіцентр-Агро» також було встановлено 3 ігрових конструкції. Після завершення робіт з облаштування ігрові елементи дитячого майданчика буде передано на баланс відділу освіти Калинівської міської ради.

Сподіваємось, новий дитячий майданчик на території школи стане гарним місцем активного відпочинку школярів під час перерв, групи продовженого дня, після уроків, під час організації літнього пришкільного табору, а також для всіх дітей села Дружелюбівка.