Сезон грипу розпочато

Дата: 23.10.2019 16:52

Фото без описуШановні мешканці Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!

На 2019-2020 роки прогнозовано спалах епідемії грипу на кінець грудня 2019 року початок січня 2020 року, тому єдиним надійним способом захисту проти хвороби є вакцинація. Вакцина не впливає негативно на імунітет людини, а зміцнює його і змушує працювати більш активно та продуктивно.

Як пройти вакцинацію проти грипу?

1. Проконсультуйтесь зі своїм сімейним лікарем в Калинівській чи Дружелюбівській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги щодо наявності чи відсутності у вас протипоказань до вакцинації проти грипу.

2. Придбайте вакцину Ваксігрип (Франція) чи Джісі-Флю (Корея) в аптеці та транспортуйте її з дотриманням «холодового ланцюга» до амбулаторії. Вказані вакцини є в наявності в наступних аптеках міста: «Лелека», «Панацея» та «Подорожник».

3. Отримайте щеплення у кабінеті щеплень вашої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Вакцинацію проти грипу можна проводити на будь-якому етапі сезону грипу, але найкращий період – це жовтень-листопад.

Відповідна робота щодо вакцинації населення нашої громади в Калинівському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги розпочалася з жовтня 2019 року, на даний час щеплено 148 осіб.

Пам’ятайте: краще профілактувати – ніж хворіти!