Вінницька область, Калинівський район

Капітальний ремонт дорожнього покриття прилеглої території Калинівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Дата: 22.10.2019 10:51

З метою забезпечення комфортного та безпечного пересування пацієнтів та відвідувачів медичного закладу, здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття прилеглої території Калинівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.Чкалова, 6д в м. Калинівка. Укладено нове асфальтне покриття, облаштовано майданчик для паркування транспортних засобів, піднято каналізаційні люки до рівня дорожнього покриття, замінено бордюри. В подальших планах - благоустрій прилеглої території з облаштуванням квітників, газону, встановленням лавочок, урн та ще багато інших задумів.