Вінницька область, Калинівський район

Облаштування прибудинкової території по вул.Возз'єднання, 12 у м.Калинівка

Дата: 21.10.2019 12:14

Кожного дня Калинівська міська рада ставить перед собою конкретні завдання та проводить цілеспрямовану роботу з розвитку нашої громади. Зокрема, одним із пріоритетних завдань в цьому році, як і в минулому, є облаштування прибудинкових територій. Нещодавно завершився капітальний ремонт площадки біля житлового будинку по вул. Возз'єднання, 12 у м. Калинівка. Укладено нове асфальтне покриття проїжджої частини та вхідних груп до під'їздів, облаштовано майданчик для паркування транспортних засобів, встановлено бордюри для розмежування окремих зон. Надіємось, що мешканці багатоквартирного будинку подбають про квітники, тим самим довершуючи загальну картину і роблячи свій двір затишним та квітучим.