Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєктів генеральних планів населених пунктів Калинівської об’єднаної територіальної громади

Дата: 17.10.2019 15:39

Калинівська міська рада повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради заяв про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєктів генеральних планів населених пунктів Калинівської об’єднаної територіальної громади, а саме м. Калинівка, с. Дружелюбівка, с. Прилуцьке, сел. Рівнинне та сел. Калинівка Друга з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості. Зауваження та пропозиції подавати в Калинівську міську раду в письмовому вигляді на поштову адресу: Вінницька обл., м. Калинівка, вул. В.Нестерчука, 47 чи електронну адресу    sekretar-kl@ukr.net   в 15-денний термін з дня оприлюднення даного повідомлення. З питань надання інформації щодо визначення обсягів стратегічних екологічних оцінок вказаних проєктів містобудівної документації звертатися за телефоном 2-27-09 у відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Калинівської міської ради.

Село Дружелюбівка:

Заява на обсяг СЕО Дружелюбівка