Тренінг «Школа цифрових медіа: соціальні мережі та онлайн-ресурси ОТГ»

Дата: 17.10.2019 08:43

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису16 жовтня в залі засідань Калинівської міської ради пройшов тренінг «Школа цифрових медіа: соціальні мережі та онлайн-ресурси ОТГ», організатором якого став Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. На заході були присутні представники закладів загальної середньої та дошкільної освіти Калинівської міської ОТГ, Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, працівники Калинівської міської ради. Тренери - Горошинська Олена та Янова Даніела, з Комунікаційної громадської платформи Media'n'GO, що співпрацює із Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, зробили презентацію роботи соціальних мереж, розповіли про інструменти цифрових медіа, механізми проведення інформаційних кампаній, провели практичні вправи щодо створення цікавих, змістовних матеріалів та розповсюдження інформації у соціальних мережах. По завершенню всі учасники отримали сертифікати про набуття навичок спілкування за допомогою цифрових медіа. Також сертифікатом було відзначено Калинівську міську раду за участь в організації тренінгу та зацікавленість в розвитку сучасних комунікацій.