Дата: 15.10.2019 15:30

Фото без опису

13 листопада 2019 року о 14-00 годині відбудеться 55 сесія 7 скликання Калинівської міської ради в приміщенні міської ради відповідно до розпорядження міського голови № 106 від 15.10.2019р. з порядком денним:

1. Про результати діяльності Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області щодо боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Калинівської ОТГ в 2019 році.

2. Про готовність житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020рр.

3. Про звіт щодо виконання місцевого бюджету Калинівської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року.

4. Про внесення змін до місцевого бюджету Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

5. Про звіти голів постійних комісій міської ради.

6. Про регулювання земельних відносин.