Вінницька область, Калинівський район

Кубок Вінницької області з футболу серед жінок

Дата: 15.10.2019 12:26

Святкова атмосфера панувала на центральному стадіоні нашого міста в день Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Адже Калинівка приймала фінальну частину Кубку Вінницької області з футболу серед жінок.

Виборювати перемогу до нас завітали представник вищої ліги жіночого футболу - команда ВО ДЮСШ м.Вінниця, команда першої ліги України «Колос-Мрія» Козятинський район та молода команда нашого міста «Фортуна», сформована на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м.Калинівка (тренер - Марчук Г.Г.).

Калинівчанки, поступившись команді з Вінниці та зігравши внічию з Козятинським районом, в підсумку посіли третє місце в області. Найкращими гравцями у «Фортуні» слід відмітити Дармороз Анастасію, Козловську Дану, Горностай Емму, Наконечну Юлію та Корзун Дар’ю.

У грі за перше місце перемогу здобула команда ВО ДЮСШ м.Вінниця.

Всі команди було відзначено нагородами та цінними призами.