Вінницька область, Калинівський район

Урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України

Дата: 10.10.2019 14:35

Напередодні святкування Дня захисника України в залі засідань Калинівської міської ОТГ відбулось урочисте зібрання, на яке були запрошені учасники антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, військовослужбовці.

Від імені громади, виконавчого комітету Калинівської міської ради та депутатського корпусу міський голова Анатолій Шамалюк привітав усіх присутніх зі святом та висловив слова вдячності ветеранам війни, захисникам України, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, а також побажав всім миру, здоров’я, надійного родинного тилу, успіхів та процвітання.

Почесними грамотами Калинівської міської ради та грошовими винагородами були нагороджені всі учасники антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, що проживають на території нашої громади.