Акція "П'ять картоплин"

Дата: 09.10.2019 12:25

Фото без описуФото без описуФото без опису«Добро починається з мене» - саме під таким гаслом пройшла благодійна акція «П’ять картоплин» у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка. Учні з радістю долучилися до цієї благородної справи, адже кожен з них прагнув подарувати частинку свого тепла та підтримати тих, кому потрібна допомога у скрутну хвилину. З посмішками на обличчях та радістю в душі школярі приносили картоплю. Усі зібрані запаси, а саме – 392 кг овочів, було передано до стаціонарного відділення територіального центру «Затишок» с. Нова Гребля.

Подарувавши кілька картоплин зі свого городу, кожен учень зробив гарну справу, бо зібраний спільними зусиллями урожай став значною підтримкою для тих людей, які справді потребують цього та з вдячністю приймають її. Адже недаремно кажуть, що подароване добро повертається сторицею.