Всесвітній день пошти

Дата: 09.10.2019 12:20

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису9 жовтня світова спільнота святкує Всесвітній день пошти. У колективі Центру поштового зв’язку №2 м. Калинівка також відбулись урочистості, в яких взяли участь представники Калинівської міської ради. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток поштового зв’язку та з нагоди відзначення  Всесвітнього дня пошти, Почесною грамотою Калинівської міської ради нагороджено кращих працівників Центру поштового зв’язку №2 м. Калинівка.

Від щирого серця вітаємо вас, працівники поштового зв’язку,  зі святом! Бажаємо всім миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у вашій важливій для суспільства справі! Нехай вісточки, які ви приносите людям, будуть лише радісними!