Вінницька область, Калинівський район

З Днем працівників освіти України!

Дата: 04.10.2019 09:26

Дорогі наші освітяни! Щиро вітаємо вас із Всесвітнім днем вчителя та Днем працівників освіти!

Ви робите величезний внесок у розвиток України та нашої громади, формуєте нове покоління громадян, передаючи своїм учням, вихованцям неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання.

Вам вірять, до вас ідуть, вас люблять і шанують. Нехай вам завжди всміхається доля, нехай здійснюються найзаповітніші мріі, а у ваших родинах буде тепло, радісно та затишно.