Вінницька область, Калинівський район

Ювілей прекрасної людини

Дата: 02.09.2019 16:30

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.У неділю, 1-го вересня відсвяткувала свій ювілей директор Калинівського РБК , Заслужений працівник культури України – Марія Шелешко!
З нагоди Дня народження Марії Миколаївни, працівники місцевого самоврядування, освіти та медицини завітали у гості до будинку культури. Лунали привітання, щирі слова і теплі обійми, адже Марія Шелешко - гордість громади!
Нехай Ваше життя буде схожим на конфеті, що майорить і переливається різноманітними барвами. Бажаємо завжди мати енергію для нових звершень. Хай вірні друзі завжди будуть поруч: допомагатимуть у скрутну хвилину та радітимуть разом з Вами. Будьте щасливі!
?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)