День пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2019 11:08

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.За указом президента України №621/2019 на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві постановлено установити в Україні День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначатиметься щорічно 29 серпня.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Сьогодні, о 9:00год. біля меморіалу загиблим воїнам у центрі міста Калинівка, відбулось покладання квітів, віддаючи данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну Україну зі зброєю в руках, вшановуючи пам'ять тих, хто загинув, визволяючи Батьківщину від окупантів, представники влади міста, трудових колективів, громадськості та військовослужбовці, зібралися на покладання квітів.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Отець Орест, капелан Калинівського полку, провів поминальну панахиду, загиблих вшанували хвилиною мовчання.
?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Опісля, представники міської ради, депутати та рідні загиблих воїнів, калинівчан В'ячеслава Катрича та Павла Капелюшного, відвідали могили та поминальну стелу героїв України, поклали квіти та віддали шану патріотам своєї держави, котрі віддали власне життя, заради спокою та миру над головами українців.?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)