Вінницька область, Калинівський район

Прийміть щирі вітання!

Дата: 28.08.2019 09:18

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Почесною грамотою та нагрудною відзнакою Кабінету Міністрів України, за вагомий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров'я, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, було нагороджено головного лікаря Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Македонського Василя Антоновича. ?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Від імені Калинівського міського голови Анатолія Шамалюка та міської ради, бажаємо міцного здоров’я, нових здобутків, незгасимої енергії та невтомності в повсякденній відповідальній роботі на благо медицини та України.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)