Вінницька область, Калинівський район

Директор Калинівського технологічного коледжу Григорій Федонюк отримав відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною»

Дата: 27.08.2019 13:45

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.До Дня Незалежності України, відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» був нагороджений директор Калинівського технологічного коледжу, депутат Калинівської міської ради 7 скликання Григорій Федонюк.
«За заслуги перед Вінниччиною» - відзнака, що традиційно присвоюється «за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення Дня незалежності України».
?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Шановний Григорію Михайловичу, від імені міського голови Анатолія Шамалюка та Калинівської міськради, прийміть найщиріші вітання, бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках.Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо України!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)