Питання із смородом ТОВ «Калинівський маслосирзавод» на стадії вирішення

Дата: 23.08.2019 09:46

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Проблема неприємного запаху, який «гуляв» по всьому місту, епіцентром котрого став мікрорайон Варшиця, давно болюче питання для калинівчан, адже сморід не давав спокійно жити майже кожному мешканцю. Постійні переговори з керівництвом підприємства тимчасово вирішували це питання, але не надовго, їх також бентежить ця ситуація і вони з радістю йдуть на зустріч. Небайдужий місцевий депутат, житель мікрорайону та Калинівська міська рада не припиняють боротьбу за чисте повітря громади, і ось, вже є зрушення, котрі важко не помітити. Завдяки прокладанню каналізаційної системи до полів фільтрації, які знаходять за три кілометри від території міста Калинівка, старі поля фільтрації вже не функціонують і поступово самоочищаються, але не без допомоги техніки, щоденно там працюють робітники котрі прискорюють цей процес. «Головний показник того, що ми на вірному шляху – це кроти, котрі почали прокладати свій шлях на місці відстійників, а всі ми знаємо, що у забрудненому місці вони не водяться, це важкий процес, але ми доведемо його до кінця» - розповідає місцевий депутат Василь Фалатюк.?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)