Вінницька область, Калинівський район

З Днем Державного Прапора, Україно!

Дата: 23.08.2019 09:00

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Щороку День Державного Прапора в Україні традиційно відзначають у переддень Дня Незалежності – 23 серпня. Історія синьо-жовтого стяга триває уже понад сотню років, тож ми повинні пишатися нашим національним символом.
Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора України. Для кожної країни прапор – символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності та незалежності. У всі часи державний прапор – священний. За нього віддавали життя і проливали кров, повага до прапора – це повага до свого народу, його коріння і традицій. Упевнені, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець – як житель великої країни – відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ. Зі святом вас друзі!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)