Захаращення мешканцями сміттєвих майданчиків

Дата: 06.08.2019 12:25

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Ось так виглядає людська байдужість до правил, навколишнього середовища і праці інших, звільняючи свою приватну власність від мотлоху, забруднюють територію нашої ОТГ.
Вже неодноразово повідомлялось про те, що КП "Житловик" вивозить лише ТВЕРДЕ ПОБУТОВЕ СМІТТЯ, а вивіз бур’янів, гілля, листя, буд. сміття тощо, оплачується окремо (для вивозу твердого непобутового сміття потрібно зв’язатись з КП "Благоустрій міста Калинівка" (04333) 21231, або КП "Житловик" за телефоном: 0965070230 у разі порушення правил державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, відповідно до ст. 152 та ст. 82 КУпАП, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340грн. до 1360грн.), але наші мешканці завзято ігнорують цю інформацію, котра неодноразово повідомлялась на офіційному сайті громади та на сторінці у мережі Фейсбук, і продовжують захаращувати контейнерні майданчики, усім, чим заманеться.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Тому, невдовзі буде прийняте рішення, щодо підвищення тарифів на вивіз сміття.
Шановні жителі нашої квітучої ОТГ, ставтесь до свого міста з любов’ю, слідкуйте за своїми діями, адже благополуччя нашого краю гарантоване лише тоді, коли влада міста і мешканці будуть працювати разом.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)