Вінницька область, Калинівський район

Відкриття тренажерної зали

Дата: 31.07.2019 08:04

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.26 липня 2019 року, в приміщенні Будинку культури с. Дружелюбівки, відбулась зустріч міського голови Шамалюка А.В., голови ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області» в Калинівській ОТГ Морозова В.В. з учасниками бойових дій АТО/ООС с. Дружелюбівки: Колісником Л., Демчуком С., Михальчуком Ю., Чепкасовим В. ?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Приводом для зустрічі було відкриття тренажерної зали, яку було облаштовано в одній із кімнат БК на прохання місцевих бійців. Кошти для придбання спортивного інвентарю в розмірі 17,5 тис. грн. було виділено з бюджету Калинівської об’єднаної територіальної громади. Спілкувались не тільки про спорт, міський голова поділився планами стосовно подальшого розвитку с. Дружелюбівки і запропонував хлопцям долучатись до їх втілення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)