Вінницька область, Калинівський район

Опитування від АМУ

Дата: 17.07.2019 16:45

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µАсоціація міст України Мінкультури проводить опитування громадської думки з метою з’ясування питань бачення громадянами сутності, потреб, поточного стану, проблем, перспектив та можливостей реалізації прав громадян у сфері культури, наявності, доступності та якості культурних послуг, рівня задоволеності організацією надання таких послуг. АМУ підтримує дослідження Мінкультури, звертаючи увагу на необхідність якомога ширшого охоплення територіальних громад та максимально глибокого вивчення проблем у сфері культури на місцевому рівні.
Виконавча дирекція АМУ звертається до Вас з проханням заповнити електронну опитувальну форму (анкету) Мінкультури, розміщеної за адресою: https://bit.ly/2XMIKEd

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)