Вінницька область, Калинівський район

З Днем бухгалтера!

Дата: 16.07.2019 08:30

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Бути бухгалтером не просто, адже не кожен здатний стати зразком точності, прикладом вимогливості, еталоном терпіння, королем уважності і так далі і тому подібне. Бухгалтери!
Жодне підприємство і компанія не можуть існувати без грамотного бухгалтера. Кожен керівник знає, наскільки цінним є цей співробітник, і з кожним роком його цінність тільки зростає: як елітне вино, яке з роками тільки набирає смак, так і фахівець, зустрічаючись з безліччю ситуацій, набирається безцінного досвіду і стає своєї адміністрації все дорожче і дорожче.
Тож, хай життя ваше, шановні, з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я. Добробуту вам і процвітання,
рівноваги і творчого неспокою!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)