Вінницька область, Калинівський район

Громадські слухання!

Дата: 09.07.2019 12:42

23 липня 2019 року о 17.00 год. в приміщенні районного Будинку культури відповідно до розпорядження міського голови № 75 від 09.07.2019 р. відбудуться громадські слухання по питанню прийняття Стратегічного плану розвитку Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 - 2030 роки.

Реєстрація учасників слухань здійснюватиметься в день їх проведення з 16.30 год. до 17.00 год. в приміщенні районного Будинку культури (для реєстрації необхідно пред’явити паспорт громадянина України).

З питань організації та проведення громадських слухань просимо звертатись за телефонами: 2-14-30, 2-16-37.

Ознайомитись з матеріалами громадських слухань можна в фойє районного Будинку культури та на офіційному веб-сайті Калинівської міської ради: https://kalynivska-objednana-gromada.gov.ua.

На слухання запрошуються мешканці міста Калинівки та населених пунктів: с. Дружелюбівка, сел. Рівнинне, с. Прилуцьке, сел. Калинівка Друга; голови вуличних комітетів; депутати Калинівської міської ради; представники робочої групи з підготовки Стратегії; керівники підприємств, установ, організацій; представники засобів масової інформації».