До уваги членів громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону при виконавчому комітеті Калинівської міської ради!

Дата: 09.07.2019 11:48

Шановні члени громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону при виконавчому комітеті

Калинівської міської ради!

В зв’язку зі зміною назви громадського формування та реєстрації його в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та з метою отримання посвідчення члена громадського формування з охорони громадського порядку на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади (взамін колишнього) вам необхідно особисто звернутись за адресою: м. Калинівка, вул. В.Нестерчука, 47, Калинівська міська рада, секретар міської ради Кудін Лариса Павлівна (тел.: 2-11-90).

При собі мати наступні документи в оригіналі:

1) паспорт та ідентифікаційний код;

2) довідку про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України (надають територіальні сервісні центри МВС та Департаменти інформаційних технологій МВС; м. Вінниця, телефони для довідок: (0432) 66-16-91, 66-16-92);

3) посвідчення члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону при виконавчому комітеті Калинівської міської ради.

Секретар міської ради  Лариса Кудін