Вінницька область, Калинівський район

Опитування для мешканців Калинівської міської об'єднаної територіальної громади

Дата: 08.07.2019 16:34

Шановний мешканцю Калинівської об’єднаної територіальної громади! В рамках розробки Стратегії розвитку Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2030 рр. робоча група проводить це опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Калинівської громади!
Заздалегідь дякуємо за посвячений Вами для всієї громади час!

Опитування за посиланням: