Вінницька область, Калинівський район

З Днем кооперації!

Дата: 05.07.2019 11:05

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Від імені Калинівської міської ради вітаємо із Міжнародним днем кооперації – святом єдності світового кооперативного руху.

У нових ринкових умовах споживча кооперація намагається сповна виконувати своє головне завдання, історично притаманну їй соціальну місію, вірно служити людям праці та державі.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Сьогодні, міський голова Анатолій Шамалюк вручив квіти та почесні грамоти професіоналам своєї праці за сумлінне ставлення до виконання покладених обов'язків.?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Своєю діяльністю ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, розвиткові підприємницької ініціативи, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Твердо віримо, що великий професійний колектив кооператорів Калинівщини і надалі спрямовуватиме свої зусилля на подальший розвиток кооперативного сектора економіки, примноження традицій кооперативного руху.

Щиро бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків та трудових перемог задля процвітання нашого району та України.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)