Вінницька область, Калинівський район

Увага, неможливе споживання води!

Дата: 25.06.2019 11:45

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.ВСП Калинівський МВЛД повідомляє Вас, що 18.06.2019р. були відібрані проби води із громадських криниць м.Калинівка на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники.
В результаті досліджень встановлено, що проби води не відповідають вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" по мікробіологічним показникам та по санітарно-хімічних показниках - перевищення норми по вмісту нітратів в громадських криницях :
- вул. Островського ,77 - виділені загальні колі-форми в 100см,3
- вул. Островського ,77а - виділені загальні колі-форми в 100см,3
- вул. Островського ,81 - перевищення вмісту нітратів в 1,5 рази , виділені загальні колі-форми в 100см,3
- вул. Островського ,46 –виділені загальні колі-форми в 100см,3
- вул. Боженка (біля хреста) – перевищення вмісту нітратів в 4,1 рази, виділені загальні колі-форми в 100см,3
По всіх вищезгаданих криницях будуть почеплені інформаціїні таблички, про неможливість використання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)