Вінницька область, Калинівський район

Військово-патріотичний вишкіл “Шлях Воїна”

Дата: 25.06.2019 11:44

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Цього року перші спекотні літні дні юнаки НСОУ “Пласт” станиці Вінниця, за підтримки Департаменту молодіжної та соціальної політики, вирішили провести з користю, а саме випробувати свої сили ставши учасниками військово-патріотичного вишколу “Шлях Воїна”. Вишкіл відбувався 21-23 червня в околицях села Дружелюбівка, Калинівського р-ну. Програма вишколу базувалась на розвитку навичок, вихованні молоді в національно-патріотичному дусі, вивченні історії українського війська, системі випробувань і змагань, тактичній медицині та військово-спортивній підготовці.
Були залучені військовослужбовці Вінницького загального відділу ВСП та використовувались спецзасоби.
?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.
Хлопці проводили ночі в наметах, палили кострища і частувались смачною польовою кухнею.
Юнаки навчились надавати допомогу в екстримальних ситуаціях, вогневій підготовці, тактиці роботи розвідгрупи в лісовій місцевості, проходженню смуги перешкод в умовах обстрілу.
Весь час проведення вишколу панував братерський дух та повага, хлопці відповідали один за одного, дбали не тільки про себе, але і про друзів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)