Вінницька область, Калинівський район

Нестандартний випускни

Дата: 24.06.2019 14:00

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Випускний вечір - незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорогами дорослого життя. Це радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям та прагненням. Незвичайним та новим, сповнений незабутніми враженнями та емоціями свій випускний вирішили відсвяткувати учні Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії. Ламаючи стереотипи вони вирішили відмовитись від випускного та вирушили на відпочинок до Угорщини, Словаччини, Австрії, Чехії, Польщі. Побували у величних містах Будапешті, Братиславі, Відні, Празі, Кракові. Усі учні задоволені подорожжю, яка залишила для них незабутні спогади та враження. Нехай ця подорож стане для багатьох лише першою, але не останньою.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)